Vyhledávání

Galerie

Prohlédněte si nádherná místa, která jsem navštívila.

Blog

Aktuální články na téma Feng Shui.

Nov.

Sliby, přehánění, lži, všeho bude více než dost. Na povrch však budou vyplouvat dávná tajemství a potlačená traumata, hlavně ze vztahu otec-dcera. Více v novém astrotipu.

 


Rentgen duše

Publikováno: 12.01.2016

Jako rentgen duše označuji osobní horoskop každého člověka. K sestavení horoskopu je nutné znát přesná data narození: datum, místo a čas narození. Někdy se stává, že člověk nezná čas narození. Je možné čas narození dohledat. Někdy je napsaný na kartičce evidující data očkování (očkovací průkaz), někdy je v lékařské kartě, jindy v záznamech porodnice nebo na matrice.

Rentgen_duše_Osobní_horoskopJakmile jsou známá 3 data narození (datum, místo, čas), je možné sestavit osobní horoskop, rentgen duše. Osobní horoskop má celoživotní platnost. To znamená, že vypovídá o celém životě člověka, respektive o jeho možnostech, nadáních, schopnostech, ale také životních úkolech a výzvách, kterým je člověk vystavený.

Rentgen duše označuji osobní horoskop proto, že nabízí skutečný a nezkreslený pohled do nitra člověka. Vnímání sebe sama může být zkreslené a ovlivněné působením výchovy, rodičů, životních událostí, minulých vztahů, apod.

Osobní horoskop je jako truhlice plná informací, které pomáhají poznat, objasnit a především pochopit vzorce chování, způsob myšlení i emocionálních reakcí, tendencí k jistému typu rozhodnutí, životnímu postoji a mnoho dalšího. Osobní horoskop může dokonce objasnit sklon k určitému onemocnění a ukázat na pravou příčinu vzniku potíží.

Osobní horoskop také ukazuje možné životní nástrahy a především životní úkoly, lekce, které má člověk během života zvládnout. Jakmile člověk získá toto poznání, může daleko víc porozumět situacím, které se mu neustále v životě opakují. Dokonce může změnit pohled na problémy, které člověka v životě potkávají, protože se odhalí příčina potíží. Pomáhá i porozumění tomu, co se má skrze problémy člověk naučit.

Problém je problémem pouze v případě,

kdy mu nerozumíme a nevíme si s ním rady.

Jakmile hádanku problému rozluštíme,

poznáme i řešení problému.

S pomocí získaných informací je možné provádět individuální poradenství nebo terapii s konkrétním člověkem. Nedochází tak k opakování obecných postupů, ale naopak k vytvoření konkrétního postupu pro každého klienta zvlášť. Každý člověk potřebuje jiný přístup, což se často ukazuje na tom, že u každého z mých klientů musím používat zcela individuální slovník a způsob hovoru.

Každý rozhovor je skutečně originál a není možné paušálně opakovat jednotlivé postupy. Každý člověk je jiný, každý člověk má své vlastní starosti a problémy, i když se na první pohled mohou zdát být stejné jako u souseda, kamarádky nebo kolegy v práci. Každý člověk proto potřebuje jiný styl práce, přístupu, rozhovorů i terapie.

Rentgen_duše_poradenstvíOsobní horoskop označuji za rentgen duše, protože nezkresleně objasňuje řadu životních událostí, ale především osobního přístupu k nim. Tím nabízí i konkrétní možnosti řešení situací nebo problémů, které člověk v životě řeší.

Podobně jako rentgen lékařský odhalí, co se ukrývá uvnitř těla, rentgen duše v podobě osobního horoskopu odhaluje nitro člověka. Pomáhá ukázat cestu sama k sobě i k nejlepšímu životu, který má člověk možnost prožít. Rentgen duše, osobní horoskop, je proto cenným nástrojem, který používám při práci s klientem.

Usnadňuje společnou práci tím, že nedovoluje žádné hádání a hledání, kde se asi skrývá příčina životních potíží. Naopak:

Osobní horoskop ukazuje na původ problémů a vysvětluje,

co se musí člověk naučit, co zpracovat, na čem pracovat, co rozvinout

jak přistupovat sám k sobě i svému životu

se všemi jeho nástrahami, překážkami, stejně jako příležitostmi a možnostmi.

Spojení osobního horoskopu s terapií je nepopiratelně přínosné. Když rentgen lékaři ukáže, kde v těle je přesně problém, může se nastavit ideální léčba. Podobně, když osobní horoskop ukáže, kde v nitru, v duši, v mysli je problém, můžeme podstoupit nejlepší způsob nápravy a uzdravení klientova života nebo nasměrovat osobní rozvoj či duchovní růst.

Sdílejte článek se svými přáteli, děkujeme.


Související články na téma Osobní rozvoj, terapie nebo astrologie najdete následovně:

Terapie ve Feng Shui Terapii.

Články na téma Terapie.

Články na téma Astrologie.

Přihláška na vstupní konzultaci.

Přihláška na Astrologickou konzultaci.

 

Zpět

© 2018 Copyright a grafika Zuzana Musilová