Vyhledávání

Galerie

Prohlédněte si nádherná místa, která jsem navštívila.

Blog

Aktuální články na téma Feng Shui.

Nov.

Sliby, přehánění, lži, všeho bude více než dost. Na povrch však budou vyplouvat dávná tajemství a potlačená traumata, hlavně ze vztahu otec-dcera. Více v novém astrotipu.

 


Horoskop je klíč k životu

Publikováno: 01.06.2011

Horoskop je grafickým a matematických zobrazením života člověka.  Základnímu horoskopu, který zobrazuje hlavní body, cesty, možnosti i omezení života, se říká natální horoskop neboli radixový horoskop.Horoskop_klic_k_zivotu Jde o tzv. celoživotní horoskop.

Celoživotní horoskop - Osobnost obsahuje základní energie a vklady do života, vyhlídky, případně omezení, brzdy a překážky. Natální horoskop ukáže všechny možnosti, které má člověk k dispozici pro naplněný život. Současně horoskop ukáže, na co je potřeba si dát pozor, čím škodíte sami sobě v pokroku, jak změnit svůj život podle vašich představ. Horoskop poradí, jak pracovat s energií, která k vám přichází, což znamená, jak zpracovat zkušenosti, čemu máte porozumět, abyste se posunuli v životě dál.

Možná, že sami cítíte, vnímáte někde hluboce v sobě, že máte na víc, že potřebujete změnu, že můžete něco dokázat, ale z nějakého záhadného důvodu se vám nedaří své možnosti projevit a chytit svou šanci, potkat své štěstí. Můžete prožívat pocit beznaděje, zbytečnosti, lítost, vztek i strach, že vám život uniká mezi prsty a vy jej nedokážete pevně udržet ve svých rukách. Můžete pocítit občasné zoufalství, když se nedaří přímo ovlivňovat život, mít úspěch a posunout se v životě dál. Zbývá jen sledovat, jak se život zastavil a nic nového nepřichází. Stagnace naplňuje každý den. Dny jsou najednou všechny stejné, stereotypní, šedé, prázdné.

Řešení je nalezení klíče k životu, ve schopnosti změnit svůj život a dovolit si růst. Je to stejné jako s květinami. Někdy je třeba, aby na počátku byla květina coby semínko nebo malá sazenička pod poklopem, uzavřená v izolaci od skutečné přírody.Horoskop_jak_zmenit_zivot Pokud se však v určitém stádiu nepřesadí do zahrady, pod skleněným poklopem uhyne, protože již nebude mít možnost dál růst. Dejte šanci sami sobě, najděte klíč k životu a dovolte si růst!

Pokud máte svého astrologa - konzultanta, poradce, máte v ruce velký trumf. Klíč často leží v rozluštění horoskopu, v dlouhodobé práci s natálním horoskopem a postupné rozkrývání životní cesty k naplnění osudu. Horoskop je klíčem k životu, kterým získáte kontrolu a vládu nad svým osudem.  

Prvním krokem je astrologická konzultace s osobním horoskopem zaměřeným na Osobnost, termín si rezervujte hned!

Mohlo by vás dále zajímat na téma Astrologie:

Další články z oblasti Astrologie. Klikněte.

Objednávka termínu astrologické konzultace - zaměření Osobnost.

Astrotip je horoskop na nov a úplněk.

Čínský zodiak.

Zpět

© 2018 Copyright a grafika Zuzana Musilová