Vyhledávání

Galerie

Prohlédněte si nádherná místa, která jsem navštívila.

Blog

Aktuální články na téma Feng Shui.

Novoluní.

Astrotipy 2021 jsou zpět. Nov objasňuje změny, kterými právě procházíme. Více v novém astrotipu.

 


Bachovy esence

Publikováno: 16.06.2010

Bachovy esence jsou souborem 38 léčivých bylin. Všechny byly objeveny na začátku 20. století Dr. Edwardem Bachem, známým bakteriologem, lékařem a patologem.

Každá esence je spojena se základní lidskou emocí nebo psychickým stavem. Např. Mimulus, Kejklířka skvrnitá, léčí úzkosti a konkrétní strachy, obavy. Mimulus dodá odvahu, pomůže strach překonat a postavit se mu.

Dr. Bach věřil, že léčení na emocionální úrovni je klíčem, který má za následek otevření mnoha nových možností v životě člověka. Zdravý emocionální a citový život, vyrovnaná osobnost vede automaticky k přirozenému a pevnému zdraví.

Z 38 bylinných esencí je možné vytvořit téměř 293 miliónů kombinací, což je skutečně obrovské množství způsobů a cest, jak přírodním a velmi jemným způsobem ovlivňovat zdraví a život. Jedná se o čisté, jemné, přesto nadmíru účinné prostředky, které přináší uzdravení. Jakou vybrat konkrétní esenci či ještě lépe jejich kombinaci, vám poradím na odborné astromedicínské konzultaci. Současně podle osobního horoskopu zjistíte, co ovlivňuje vaše zdraví a duševní pohodu, co narušuje váš spánek, co způsobuje únavu, bolesti, nemoci.

Dr. Bach zjistil, že když se zaměří na léčbu osobnosti a pocitů svých pacientů, jejich smutky, neštěstí, jejich fyzické bolesti, nemoci a utrpení se přirozeně zmírní jako důsledek odblokování samoléčebných procesů v těle.

Kdo může být lepším lékařem pro vaše tělo než vy sami! Proto je osobní horoskop a astrologie nejlepší metodou diagnostiky. Je nezbytné převzít odpovědnost za své zdraví a začít naslouchat své duši, uslyšíte všechny potřeby její i svého těla.

Mohlo by vás zajímat na téma Radixová medicína:

Objednávka konzultace na bachovy esence. Klikněte.

Další články na téma Astromedicína.

Zpět

© 2023 Copyright a grafika Zuzana Musilová