Vyhledávání

Galerie

Prohlédněte si nádherná místa, která jsem navštívila.

Blog

Aktuální články na téma Feng Shui.

Novoluní.

Astrotipy 2021 jsou zpět. Nov objasňuje změny, kterými právě procházíme. Více v novém astrotipu.

 


Astrologická anamnéza

Publikováno: 18.03.2010

Astromedicína či radixová medicína vychází z nativního horoskopu, okamžiku narození člověka, jeho energetického potenciálu, dispozic a tendencí, které se následně během života aktivují. Nabízí konkrétní pohled na anamnézu klienta, zejména však odhaluje příčiny zdravotních problémů. Využití horoskopu přináší poznatky pro alternativní léčbu, psychologii člověka, dokonce udává témata pro zpracování a osobní rozvoj.

Horoskop obsahuje řadu symbolů a vztahů mezi nimi, které hovoří zcela otevřeně o nás, našem životě, potažmo zdraví. Řeč symbolů prozradí konkrétní neduhy, sklony, způsoby chování, myšlení a bytí, kterými sami sobě znemožňujeme svobodné a zdravé využití všech našich možností a energií. Jelikož nevyužitá energie se hromadí, ale nevyužívá, snaží se po čase najít formu uvolnění. Cesty pro uvolnění energetického napětí se projeví jako bolest nebo nemoc. Nejlepší znázorněním energií, jejich kvalit, vztahů, propojení a vyjádření nabízí kabala. Tyto dvě vědy, kabala a astrologie, se spojují v praktickém využití astromedicíny.

Astromedicína tedy předkládá zcela nový pohled na zdraví člověka a vytváří jedinečný způsob léčby i odstranění nemocí. Účinnost navrhovaných terapií byla ověřena klinicky, jak v Čechách, tak v zahraničí.

 

Mohlo by vás zajímat z Radixové medicíny:

Další články na téma Astromedicína.

Zpět

© 2021 Copyright a grafika Zuzana Musilová