Vyhledávání

Galerie

Prohlédněte si nádherná místa, která jsem navštívila.

Blog

Aktuální články na téma Feng Shui.

Novoluní.

Astrotipy 2021 jsou zpět. Nov objasňuje změny, kterými právě procházíme. Více v novém astrotipu.

 


Těhotenství, astrologie a Bachovy esence

Publikováno: 29.09.2010

Těhotenství je velkou životní změnou, začátkem nové etapy života a přijetím nové role. Stát se maminkou (nebo tatínkem) může být náročný proces, kdy vyvstane řada vnitřních pocitů, emocí, pochybností a zmatku, s nimiž mohou pomoci astrologie a Bachovy esence.

Tehotenstvi_astrologieAstrologie poradí, jak reagovat na velké a rychlé změny v organismu ženy, kdy se upravují tělesné funkce, včetně umístnění vnitřních orgánů, mění se využití vnitřních sil a energie. Změny probíhají na tělesné, mentální i duchovní úrovni. Těhotná žena se musí vypořádat se směsicí nálad, chutí, únavy, bolestí, obav, pochybností, lítosti aj. Ne vždy jsou dny plné radostného očekávání. Bachovy esence pak pomáhají budoucí mamince zvládnout nejen příval nejrůznějších pocitů a nálad, ale také podporují organismus vyrovnat se s rychlými změnami bez nepříjemných tělesných příznaků.

Objednávka těhotenské astrologické konzultace. Klikněte. Do poznámky napište Těhotenská konzultace.

Mimoto se budoucí maminka coby žena musí vypořádat se změnou těla, někdy se mění i výraz v obličeji. Mohou se objevit pocity méněcennosti a lítosti nad tím, jak vypadá a jak ji asi vnímají druzí. Většina maminek je ve středu zájmu okolí i rodiny, který je často doprovázen hlazením bříška nebo jiných pro maminku nepříjemných dotyků, což může přinášet mnoho nepohodlných pocitů. Tady pomůže opět astrologie, především astromóda, která poradí maminkám, jak si pomoci prostřednictvím energie barev oblečení a doplňků, poradí, co konkrétně ženu a miminko podpoří, posílí a ochrání.

Objednávka konzultace Astromóda. Klikněte.

Jak se blíží termín porodu, roste i nervozita z něj, kterou těhotné ženy mnohdy vnímají i z prostředí rodiny.  Žena může pociťovat narůstající strach z porodu. Během těchto dnů nebo přímo během porodu pomohou Bachovy esence, které mamince dodají odvahu, klid, sílu a potřebnou energii. Astrologie vedle toho prozradí:

  • na co se případně připravit,
  • jaké překážky by mohly těhotnou ženu ovlivnit,
  • jak využít aktuálních vlivů při porodu.

V období po porodu Bachovy esence pomáhají vrátit organismus do rovnováhy a rychle se zahojit. Pokud maminka prošla náročným porodem, pomohou jí esence rychle se zotavit také po psychické stránce.

Samozřejmě na příchod miminka reagují také ostatní členové rodiny. Budoucí tatínek nebo sourozenec, oba vníBachovy_esence_astromedicinamají očekávanou změnu, na kterou mohou reagovat:

  • strachem,
  • žárlivostí,
  • pocitem ohrožení,
  • zlostí,
  • pocitem viny,
  • únavou
  • a mnoha dalšími pocity.

Objednávka konzultace pro Bachovy esence. Klikněte. Do poznámky napište Těhotenská konzultace.

Astrologie včas odhalí možná úskalí v době těhotenství i porodu a současně dá praktické rady, jak si celé těhotenství užít, jak podpořit budoucí maminku a dodat jí, co zrovna potřebuje. Bachovy esence jsou vynikajícím bylinkovým doplňkem v těhotenství a skvělým pomocníkem při porodu i po něm, ať pro budoucí maminku, tatínka nebo sourozence.

Mohlo by vás dále zajímat z oblasti Radixové medicíny:

Objednávka komplexní těhotenské astrologické konzultace, Bachovy esence, astromóda. Klikněte.

Další články z astromedicíny.

Zpět

© 2021 Copyright a grafika Zuzana Musilová