Vyhledávání

Galerie

Prohlédněte si nádherná místa, která jsem navštívila.

Blog

Aktuální články na téma Feng Shui.

Nov.

Sliby, přehánění, lži, všeho bude více než dost. Na povrch však budou vyplouvat dávná tajemství a potlačená traumata, hlavně ze vztahu otec-dcera. Více v novém astrotipu.

 


Terapie osobnosti

Publikováno: 16.02.2012

Dnes je rozšířeným problémem krize identity, krize osobnosti. Lidé cítí nekonkrétní nespokojenost a pocit, že stále něco chybí, ať se snaží dělat sebevíc. Z nějakého důvodu místo spokojenosti a pocitu životní rovnováhy, stability, přichází neklid a zmatek, že jste něco zapomněli, přehlédli. Stres narůstá a vy si jej sami vytváříte. Vnitřní pohoda není dokonalá, baTerapie_osobnosti ani částečná.

Důvodem je krize osobnosti. Cítit se vyrovnaně, spokojeně, šťastně a současně klidně je důsledkem ukotvení ve vědomí, že víte, kdo jste. Největší životní hádanka na světě, co po něm chodí lidé. Kdo jste? A neříkejte, že jste asistentka, šéfka, matka, nebo řidič či konzultant. To je práce, kterou děláte. Ale Kdo jste?

S tím souvisí další otázky. Například kam jdete? Pro co žijete? Co si přejete? Co doopravdy chcete? Co je smyslem a důvodem vašeho života? Základní otázky, na které především byste měli hledat odpovědi. Kdo jste? Odkud jste? Kam jdete? A opět ani zde neplatí zeměpisné a sociální odpovědi naučené ve škole, tzn. že pocházíte z určitého města a právě jdete nakoupit.

Vnitřní Feng shui terapie se zaměřuje ze všeho nejdříve právě na zjištění, kdo jste. Pokud nevíte, kdo jste, můžete se snažit na sobě pracovat, chodit k poradcům, konzultantům, psychologům, koučům, ale marně. Nemůžete přeskočit nejzákladnější úkol, a to zjistit, kdo jste. Je to natolik důležité, že se bez zjištění nepohnete z místa. Můžete se snažit cvičit jógu, běhat, studovat, cestovat, ale stále bude něco unikat. Nebudete se cítit kompletní.

V terapii se naučíte nejen klást si správné otázky, ale i hledat na ně odpovědi. Odpovědi, které jsou  správné pro vás, ne vhodné a odpovídající podle měřítek někoho jiného. Svou odpověď prožijete zcela novým způsobem, což vás může hluboce dojmout.Terapie_osobnosti_krize Vnitřní Feng shui terapie je velice hluboká technika sebepoznání a seberozvoje, která jde přímo k jádru problému, ke kořenům vaší osobnosti. Proto může zásadně změnit váš život, jakmile sami zjistíte, kdo jste, kam jdete a co si přejete.

Dokázat poznat pravdu o sobě bez ohledu na normy, pravidla, představy a očekávání společnosti, rodiny, lidí kolem vás je hluboká zkušenost a silný prožitek. Setkat se sám se sebou je zásadní hybná síla života. Vnitřní Feng shui terapie vám vrátí chuť do života, radost ze sebe, nabije vás novou energií a rozjasní vaši tvář i život.

Pokud to myslíte se svým životem vážně, musíte začít u sebe. Přihlaste se na úvodní konzultaci nebo rovnou na úvodní astrologickou konzultaci. Horoskop je rentgenem života a prozradí, kde začít hledat, kdo jste. Můžete být hodně překvapeni, jak moc a jak rychle se dají věci do pohybu.

Mohlo by vás zajímat:

Vnitřní Feng Shui Terapie.

Další články o Feng shui.

Konzultace.

Objednávka na úvodní konzultaci.

Přihláška na úvodní astrologickou konzultaci. - zaklikněte osobnost.

Zpět

© 2018 Copyright a grafika Zuzana Musilová