Šťastní novomanželé držící slona a Ru Yi

Šťastní novomanželé držící slona a Ru Yi
Pro zvětšení rozklikněte
Naprosto rozkošný pár v tradičním čínském svatebním oblečení. Ženich drží Ru Yi a nevěsta drží slona. Ru Yi symbolizuje autoritu a moc, zatímco slon představuje plodnost. Užívají si vzájemnou blízkost a štěstí, že jsou spolu.

Symbol Šťastného manželského páru se slonem a Ru Yi, který se velice miluje, zajistí harmonické, láskyplné vztahy mezi partnery i požehnání dětmi a rodinným štěstím.

Feng shui symbol manželského štěstí, úspěšného manželství, štěstí v lásce, naplnění lásky, blízkosti, porozumění, soudružnosti, romantiky, lásky a oddanosti. Šťastný pár vysílá vibrace, které pomáhají více si vážit a cenit partnera, okořeňují milostný život, oživují vášeň ve vztahu, případně vibrace pomáhají najít si pravou lásku a životního partnera.

Pro zlepšení manželství, lásky, romantiky, harmonie a radosti postavte Šťastný manželský pár se slonem a Ru Yi do ložnice nebo obývacího pokoje na JihoZápad.

Jste-li svobodní, nezadaní, hledáte lásku a životního partnera, umístěte Šťastný manželský pár na noční stolek vedle postele na vaši stranu, kde spíte.
Popis produktu
Šířka: 9,0 cm
Délka: 6,4 cm
Výška: 10,8 cm
Váha: 500 g
Materiál: imitace slonoviny
Kód: RE0345

Výše uvedené rozměry jsou přibližné.

Cena: 2590 Kč        Dostupnost: Dočasně vyprodané       

Zpět na výpis produktů

Mohlo by Vás zajímat:

Jangová vzpruha - Feng shui obraz

Cena: 7190 Kč
Dostupnost:
Na objednávku
 

Detail

Baterie jangové energie rozptýlí unavenou, starou, zkaženou energii jin. Silný lék pro oslabené prostory i ochrana před hvězdou Jinový dům.

Šátek Přijmi bohatství

Cena: 5190 Kč
Dostupnost:
Na objednávku
 

Detail

Překrásný hedvábný šátek vás naučí říci ANO bohatství, blahobytu a penězům. Naučí vás nestydět se a přijmout bohatství.

Kwan Kung na koni - zlatý

Cena: 4690 Kč
Dostupnost:
Na objednávku
 

Detail

Kwan Kung pro přirozenou autoritu, vítězství a sebejistotu. Představuje silného, mocného, sebevědomého, čestného a úspěšného vůdce.

© 2019 Copyright a grafika Zuzana Musilová