Strom požehnání

Strom požehnání
Pro zvětšení rozklikněte
Nádherný zlatý strom požehnání. Plody, které na něm rostou a které přináší svému majiteli, jsou symbolicky znázorněné na větvích v koruně stromu. Jde o nejdůležitější věci v životě každého člověka.

Plody, dary, jež přináší Strom požehnání jsou moudrost, láska, hojnost, příležitosti, svoboda, odvaha, bohatství a prosperita, čisté myšlenky a úmysly, dosažení přání a plánů, ochrana a bezpečí.

Legendy o Stromu požehnání říkají, že dokáže splnit všechna přání, jelikož v sobě přináší dary z nebes, andělskou a božskou sílu tvoření, která se projevuje jako květiny a plody během celého roku, přičemž jinak v každém ročním období.

Strom požehnání tedy přináší štěstí, spokojenost, finanční stabilitu, otevírá dveře k novým možnostem a příležitostem a především úžasně podporuje jangovou, růstovou energii, jež je nositelkou života, úspěchu a radosti.

Postavte Strom požehnání do svého obývacího pokoje nejlépe na Severovýchod. Další dobrá místa pro zasazení Stromu požehnání v roce 2013 jsou na Jihu, Jihovýchodě nebo na Severu.
Popis produktu
Šířka: 5 cm
Délka: 16,5 cm
Výška: 18 cm
Váha: 530 g
Kód: 008015900183

Výše uvedené rozměry jsou přibližné.

Cena: 1 Kč        Dostupnost: Dočasně vyprodané       

Zpět na výpis produktů

Mohlo by Vás zajímat:

Opice na drakovi

Cena: 1 Kč
Dostupnost:
Na objednávku
 

Detail

Bestseller. Podpora podnikání, obchodního štěstí přinese vzpruhu do firmy. Zisky, firemní i osobní rozvoj, nový přístup i originální stategie.

Indické vonné tyčinky Satya Yoga Harmony

Cena: 1 Kč
Dostupnost:
Skladem
 

Detail

Vonné tyčinky Harmonie prostoupí vaši mysl i duši, ztiší podrážděnost, neklid, nervozitu, nepokojné myšlenky i rozbouřené emoce.

Klíčenka Autority

Cena: 1 Kč
Dostupnost:
Na objednávku
 

Detail

Klíčenka je důležitá pro lidi v oblasti poradenství, investic, finančního a bankovního sektoru.

© 2019 Copyright a grafika Zuzana Musilová