Vojevůdkyně Hua Mu Lan

Vojevůdkyně Hua Mu Lan
Pro zvětšení rozklikněte
Vojevůdkyně Hua Mu Lan se zapsala do dějin a legend jako nejznámnější ženský hrdina. Je obdivována pro svou bezmeznou odvahu a integritu.

Podle legendy převzala po otci post generála a vedla armádu do boje proti nepřátelům celých 12 let, aniž by drancovala, loupila a sbírala kořisti. Stala se tak skutečnou inspirací pro nespočet balad, písní, básní, které oslavují její přispění k vybudování a udržení čínské říše.

V roce 2014 se stává vzorem žen, neboť právě ženy čerpají energii vítězství. Zejména ženy ve vysokém postavení, zastávající manažerské, ředitelské a vedoucí funkce mohou nesmírně čerpat z energie vítězství.

Vojevůdky Hua Mu Lan podpoří každou ženu, která disponuje mocí, vlivem, stejně jako ženy, které si přejí dosáhnout vyšších či stabilnějších pozic v zaměstnání, kariéře či podnikání.

Vojevůdkyně Hua Mu Lan aktivuje energii, která pomůže zdolat konkurenci, protivníky, překážky a obtíže na cestě k úspěchu každé ženě, která si přeje zlepšit své postavení, ať v práci či osobním životě.

Na posilnění moci a postavení postavte Vojevůdkyni Hua Mu Lan na pracovní stůl, do kanceláře nebo obývacího pokoje, nejlépe na JihoZápad.
Popis produktu
Šířka: 9 cm
Délka: 20 cm
Výška: 25 cm
Váha: 970 g
Kód: 027010700130

Výše uvedené rozměry jsou přibližné. Doba dodání cca 3 týdny.

Cena: 7490 Kč        Dostupnost: Na objednávku       

Zpět na výpis produktů

Mohlo by Vás zajímat:

Vodní zvonkohra

Cena: 5590 Kč
Dostupnost:
Na objednávku
 

Detail

Ideální podpora kariéry, financí, prosperity, hojnosti a blahobytu pro současné období.

Pár Pi Yao

Cena: 6190 Kč
Dostupnost:
Na objednávku
 

Detail

Statní Pi Yao jsou na začátku cesty k bohatství, přitahují dobrý osud, zahání zlo, poskytují mocnou ochranu a nabízí nečekané štěstí.

Býk (TLT)

Cena: 5190 Kč
Dostupnost:
Na objednávku
 

Detail

Symbol pomůže upevnit zdravé sebevědomí a sebejistotu. Býk vám pomůže věřit v sebe.

© 2019 Copyright a grafika Zuzana Musilová