Zvonkohra úspěchu

Zvonkohra úspěchu
Pro zvětšení rozklikněte
PRODUKT NELZE ZAKOUPIT. Činnost e-shopu je momentálně pozastavena.

Zvonkohra přináší úspěch v obchodní a pracovní oblasti, pověsíte-li ji v roce 2012 doprostřed bytu, domu, kanceláře nebo obchodu.

Pověsíte-li Zvonkohru úspěchu na SZ, zesílíte a podpoříte vlastní podnikání, obchod nebo svou manažerskou pozici. Zvonkohra úspěchu pověsená na SZ vám však také poskytne podporu vlivné osoby na vedoucí pozici, pomůže získat důležité kontakty a zajistit přízeň nadřízených.

Bohatá symbolika zvonkohry přináší vyrovnání energií. Králík symbolizuje ženskou energii, páv mužskou energii, společně pak představují harmonické vyvážení polarit důležité k úspěchu. Dva sloni na zvonkohře zajišťují ochranu před podvodníky.

Na druhé straně Zvonkohry úspěchu sedí Samantabhadra na slonovi, který transformuje smůlu a negativní energii na štěstí a úspěch.

Kovové zvonkohry jsou jako jediné doporučené k instalaci v interiéru, uvnitř bytu.

PRODUKT NELZE ZAKOUPIT. Činnost e-shopu je momentálně pozastavena.

Popis produktu
Šířka: 6,4 cm
Délka: 53,3 cm
Váha: 280 g
Materiál: kov
Kód: BR3428

Výše uvedené rozměry jsou přibližné.

Cena: 1 Kč        Dostupnost: Dočasně vyprodané       

Zpět na výpis produktů

Mohlo by Vás zajímat:

Mookait náramek

Cena: 1 Kč
Dostupnost:
Dočasně vyprodané

Detail

Změny v životě, stěhování, pracovní postup, potřeba udělat další krok a změnit něco v životě, použijte Mookaitový náramek.

Zlatá trojnohá žába s mincí

Cena: 1 Kč
Dostupnost:
Dočasně vyprodané

Detail

Exkluzivně velká zlatá Trojnohá žába pomůže vydělat peníze, získat odměnu navíc, navýšit pravidelný finanční obnos. Ochrání finanční odměny před ztrátami.

Král Gesar - vlajka

Cena: 1 Kč
Dostupnost:
Dočasně vyprodané

Detail

Král Gesar je důležitou podporou Lung Ta, životních i duchovních sil a především úspěchu. Aktivuje ochranu, podporu, vítězství a úspěch.

© 2022 Copyright a grafika Zuzana Musilová