Bílý Jambala - Feng shui obraz

Bílý Jambala - Feng shui obraz
Pro zvětšení rozklikněte
Bílý Jambala je tibetským bohem bohatství, ochráncem a podporovatelem prosperity, hojnosti a růstu. Feng shui obraz Bílý Jambala znázorňuje uprostřed samotného Jambalu. V rozích Jambalu doprovází jeho věrné Dákyně.

Mantra Bílého Jambaly aktivuje sílu obrazu. Mantra Bílého Jambaly, jak prozrazují sútry, pomáhá odvrátit katastrofu, odehnat nemoc, odstranit špatnou karmu a zastavit utrpení.

Po stranách Jambaly je znázorněných 8 šťastných symbolů, které se objevují na mnoha buddhistických symbolech a obrazech. Každý symbol reprezentuje určitý aspekt Buddhova učení. Objeví-li se všech 8 symbolů společně dohromady, jejich vliv a působení se mnohonásobí.

Feng shui obraz Bílý Jambala je unikátním spojením buddhistického boha Jambaly s Dákyněmi přinášejícím materiální pohodlí a blahobyt. 8 Buddhových symbolů přináší ochranu, štěstí, hojnost, nezávislost, vítězství, ale také vnitřní čistotu, moudrost a samozřejmě neustálý posun vpřed, aby člověk neustrnul na mrtvém bodě.

Popis produktu
Šířka: 2 cm
Délka: 23,5 cm
Výška: 23,5 cm
Váha: 1080 g
Kód: 023008900120

Výše uvedené rozměry jsou přibližné. Doba dodání cca 3 týdny.

Cena: 8990 Kč        Dostupnost: Na objednávku       

Zpět na výpis produktů

Mohlo by Vás zajímat:

Červený drak s ohnivým mečem

Cena: 7890 Kč
Dostupnost:
Na objednávku
 

Detail

Drak s ohnivým mečem je nutný pro podpoření dalšího rozvoje osobního života, kariéry, podnikání. Odřízne problémy a konflikty.

Kořen lotosu

Cena: 4790 Kč
Dostupnost:
Na objednávku
 

Detail

Bestseller. Sledujte, jak rok po roce stoupá vaše hvězda výš a dosahujete vysněného úspěchu i pozice v kariéře.

Ohnivý meč s mantrou a dharmachakrou

Cena: 5890 Kč
Dostupnost:
Na objednávku
 

Detail

Symbol Dharmachakra a ohnivý meč k zastavení hádek opatřený ochrannou mantrou. Chrání před zlem, nepřátelstvím a agresivitou.

© 2019 Copyright a grafika Zuzana Musilová