Manjushri

Manjushri
Pro zvětšení rozklikněte
PRODUKT NELZE ZAKOUPIT. Činnost e-shopu je momentálně pozastavena.

Manjushri je Buddha moudrosti, znalostí a komunikace. Pomáhá dobře přijímat nové informace a poznatky, učí správně zpracovávat i využívat nabytých znalostí a maximálně je využívat v profesním i osobním životě.

Manjushri je Feng shui pomocníkem při zpracovávání dat, práci s informacemi, literaturou, internetem, komunikačními technologiemi. Buddha moudrosti dává schopnost integrovat nové zkušenosti, učinit z nich nové dovednosti a tím zvyšovat odbornou způsobilost a akreditaci.

Buddha moudrosti Manjushri je v současnosti nutný jako pomoc při studiu, osobním i profesním rozvoji, rozvoji kariéry, a to vše s pomocí dokonalé koncentrace a soustředění se na stanovený cíl.

Manjushri vám pomůže vědět přesně, co si přejete nebo čeho chcete v životě dosáhnout. Pomůže vám získat inforamce a uvědomit si, jak svého cíle dosáhnout. Manjushri vám dá schopnost vidět jasně cestu, po které jdete.

Vhodný zejména pro studenty, manažery, veřejně vystupující či působící profesionály, pracující v oblasti vzdělávání, rozvoje, komunikace.

PRODUKT NELZE ZAKOUPIT. Činnost e-shopu je momentálně pozastavena.

Popis produktu
Šířka: 6,4 cm
Délka: 8,9 cm
Výška: 11,4 cm
Váha: 660 g
Materiál: kov
Kód: BJ2190

Výše uvedené rozměry jsou přibližné.

Cena: 1 Kč        Dostupnost: Dočasně vyprodané       

Zpět na výpis produktů

Mohlo by Vás zajímat:

Kwan Kung na skále s mečem

Cena: 1 Kč
Dostupnost:
Dočasně vyprodané

Detail

Jedna z nejmocnějších ochran domova i sebe sama. Kwan Kung je zárukou podpory vlivných lidí, vedení, síly, vlivu i autority.

Mystický uzlík - Bílé zlato

Cena: 1 Kč
Dostupnost:
Dočasně vyprodané

Detail

Mystický uzlík pro zajištění lásky a romantiky v manželství či partnerství. Oblékněte se do energie lásky.

Mantra 21 Tar - Feng shui obraz

Cena: 1 Kč
Dostupnost:
Dočasně vyprodané

Detail

Nádherný Feng shui obraz zobrazuje silnou mantru všech 21 Tar a pomáhá rychle realizovat přání. Rozpouští všechny překážky, které brání úspěchu.

© 2023 Copyright a grafika Zuzana Musilová