Vyhledávání

Galerie

Prohlédněte si nádherná místa, která jsem navštívila.

Blog

Aktuální články na téma Feng Shui.

Nov.

Sliby, přehánění, lži, všeho bude více než dost. Na povrch však budou vyplouvat dávná tajemství a potlačená traumata, hlavně ze vztahu otec-dcera. Více v novém astrotipu.

 


Wu Lou vám vrátí zdraví

Publikováno: 19.07.2010

Ve Feng shui značně používaný a známý předmět zvaný Wu lou je taoistickým i buddhistickým symbolem štěstí. Wu lou patří k silným taoistickým magickým nástrojům a je také považováno za nádobuWu_lou_antahkarana_symbol posvátného nektaru buddhistického božstva. Wu lou je zobrazováno velice často na starých malbách obou tradic. Například Bůh dlouhověkosti drží nádobu, wu lou, v němž je uschován elixír nesmrtelnosti. Nesmírně obdivovaná a milovaná bohyně Kuan Yin (Bohyně milosrdenství) také drží malou lahvičku naplněnou jejím požehnaným nektarem.

Wu lou je symbolem, který najdete přímo mezi mytickými 8 nesmrtelnými, kde wu lou nese Lee Tie Guai. Z wou lou vychází kouř z kadidla, který představuje schopnost oddělenosti fyzického těla od vědomí duše, což je údajně projev spirituálního mysticismu, které obklopuje tento symbol. Skutečně je wu lou velmi oblíbené a přední doplněk Bohů taoistického i buddhistického panteonu.

To může být způsobeno tím, že tvar wu lou je znázorněním symbolického spojení nebe a země. Horní část představuje nebe a spodní polovina představuje zemi.

Vystavení wu lou je proto považováno za velice dobré znamení. Nasvědčuje totižWu_lou_tygr_drak tomu, že dům dostává spousty požehnání a je navštěvován božskými bytostmi. To je pravděpodobně také důvodem, proč je stále mnoho chrámů zdobeno množstvím wu lou.

Záleží na samotném zdobení každého wu lou, které se tak stává speciálním:

Wu lou s tygrem a drakem

je vynikající zejména pro všechny narozené v čínském roce Tygra, Draka, ale také Koně, Psa, Opice, Myši, Vepře a Kohouta.

Wu_lou_bylinky Wu lou s bylinkami

přináší uzdravení přírodními cestami bez zátěže chemických léků, pomáhá vyčistit tělo po těžké a dlouhé léčbě, podporuje imunitní systém, čistí organismus a vrací ho do rovnováhy. Navíc obsahuje hojivou mantru Buddhy, která aktivuje samoléčebné procesy v těle a napomáhá udržet stálé, pevné zdraví.

Wu lou s Antahkarana symbolem

je neuvěřitelně mocnýmwu_lou_privesek léčivým prvkem. Samotné Wu lou je posíleno silným znakem buddhistických léčitelů Antahkarana, které je využíváno při jakémkoli léčení. Proto je stále zárukou správného léčebného procesu, případně k vám přivede informaci o výjimečném léčiteli, nebo ho dokonce poznáte osobně.

Jinými slovy wu lou zvětšuje a násobí všechny šťastné symboly zdraví. Už jen malá miniatura, kterou máte stále u sebe (v kabelce, na pracovním stole, v autě), vás ochrání před zhoubnými, škodlivými a zlými vlivy, nehodami, úrazy, neštěstím. Díky své ohromné síle je jedním z nejmocnějších symbolů dlouhého, šťastného a úspěšného života.

Mohlo by vás zajímat o Feng shui:

Wu lou koupíte zde. Klikněte.

Přednášky o Feng shui symbolech. Klikněte.

Objednávka Feng shui konzultace. Klikněte.

Další články o Feng shui.

Zpět

© 2018 Copyright a grafika Zuzana Musilová