Vyhledávání

Galerie

Prohlédněte si nádherná místa, která jsem navštívila.

Blog

Aktuální články na téma Feng Shui.

Novoluní.

Astrotipy 2021 jsou zpět. Nov objasňuje změny, kterými právě procházíme. Více v novém astrotipu.

 


O NÁS

Jmenuji se Zuzana Musilová. Specializuji se na holistické metody v léčbě těla, mysli a duše, včetně celkové harmonizace života. Kombinuji nejmodernější terapeutické postupy opírající se o neurologii a lékařské poznatky západní vědy spolu s východními metodami, které jsou naopak prověřené několika tisíciletími aktivního, každodenního používání. Při práci s klientem se zaměřujeme na celkový obraz i jednotlivé detaily tak, abychom rozvinuli klientův potenciál a mohl využít všeho, co se mu nabízí.

Vystudovala jsem:

  • psychologii na filozofické fakultě Univerzity Palackého
  • řadu psychoterapeutických programů pro děti i dospělé, USA
  • indickou školu jógy Shivananda yoga
  • feng shui v Malajsii

Již více než 20 let studuji a praktikuji psychologii, východní nauky (feng shui, jóga) i astrologii. Ve všech uvedených vystudovaných oblastech jsem dosáhla nejlepších výsledků a nejvyšších ocenění. Spolupracuji s předními světovými odborníky v léčbě traumatu a jsem řazena k předním specialistům na léčbu traumatu a traumatického stresu. Jsem přímou studentkou světové Feng shui guru Lillian Too. Studium Feng shui jsem také absolvovala s oceněním, vyznamenáním udělovaným jen nejlepším studentům z celého světa.

Vypracovala jsem mimořádný tréninkový program, který je zcela výjimečný. Účinnost programu je vynikající a nenajdete nic natolik komplexního, abyste obsáhli všechny oblasti života.

Feng Shui Terapie se svou ucelenou nabídkou programů vznikla, protože většina lidí má stále problém najít a navštívit odborníka, psychologa, poradce, který by byl schopen pomoci s jakýmkoli životním úkolem. Mezi takové úkoly patří např. problémy ve vztazích, nefunkční rodiny, zdravotní problémy, finanční problémy a nejrůznější životní krize, kdy vzniká obrovský prostor pro práci na sobě a možnost zlepšení kvality života.

Mé zkušenosti potvrzují, že podobné „problémy“ lze odstranit kombinací západní psychologie, východních technik a astrologie. Jde např. o nauku feng shui, s níž úzce souvisí astrologie, s jejichž pomocí se upraví a zkvalitní vnější prostředí klienta. Spolu s terapií zaměřenou na nitro jde o vynikající metodu a péči o sebe sama sestavenou na míru každému klientovi, která nejen vyřeší životní strasti, ale účinně změní život dle individuálních představ klienta.

Praktické programy jako meditace, jóga, astromedicína (radixová medicína), astromóda jsou speciálně připravené tréninkové cykly, které postupně doprovází klienta kompletní prací s energií tak, aby byl schopen techniky praktikovat pro své vlastní využití.

Vzdělávací část je zastoupena přednáškami, semináři a možností osobních konzultací, kterých lze využít také pro jakékoli soukromé dotazy a otázky.

V praxi vše funguje podle velmi jednoduchého principu. Představte si vodovodní kohoutek. Voda časem zanese potrubí vodním kamenem, znečistí vodu a znemožní její tok kohoutkem. Stejně tak v životě mnohé nepříjemné zkušenosti a prožitky zanesou tělo a mysl bolestí, smutkem, strachem apod., až nakonec rezignujete na uskutečňování snů, které stály na začátku. Dny se naplní nutností, stereotypem, hádkami, nemocemi, neúspěchy a radostné prožívání či užívání si života zmizí. Aniž to vědomě vnímáte, vaše potrubí se ucpalo, životní síla přestala téct.

Nedaří se vám potkat toho pravého partnera?
Trápí vás rodinná nepohoda a časté hádky či nedorozumění ve vztazích?
Máte problémy s početím dítěte?
Nevycházíte s penězi?
Trápí vás neustálé bolesti či zdravotní problémy?
Narůstají překážky v kariéře?
Život vám neběží, jak by měl?

Vaše potrubí se ucpalo.

S naší pomocí a programem na míru vám pomůžeme zlepšit váš život a začít znovu naplňovat vaše sny a přání.

Klienti Mgr. Zuzany Musilové sdělují své dojmy a osobní zkušenosti nejen ze semináře, ale také z práce s Mgr. Zuzanou Musilovou v článku Seminář Základy Feng shui.

Napsali o nás:

Dokáže Feng Shui opravdu změnit život?

Problémy? Mistr Feng Shui poradí on-line!

Mohlo by vás dále zajímat z Feng Shui Terapie:

Konzultace. Klikněte.

Přehled nabízených služeb - hlavní strana.

 

© 2024 Copyright a grafika Zuzana Musilová