Vyhledávání

Galerie

Prohlédněte si nádherná místa, která jsem navštívila.

Blog

Aktuální články na téma Feng Shui.

Nov.

Sliby, přehánění, lži, všeho bude více než dost. Na povrch však budou vyplouvat dávná tajemství a potlačená traumata, hlavně ze vztahu otec-dcera. Více v novém astrotipu.

 


SLEVY

Slevy se týkají jednotlivých slevových balíčků a speciálních slev. Doporučujeme sledovat aktuálnost Slev, protože zde najdete mimořádné slevy pro určité programy.


Student

Studenti do 26 let mají 50% slevu na veškeré programy a konzultace. Pro slevu vyplňte v poznámce přihlášky heslo "STUDENT".

 

Studentská sleva 2 v 1

Studenti do 26 let mají možnost přihlásit se na veškeré semináře a přednášky, a to dva studenti za cenu jednoho. Termíny seminářů a přednášek najdete v Kalendáři akcí - semináře a přednášky. Vyberte si termín a při přihlašování napište do poznámky heslo "STUDENT 2v1" a připište jméno druhého studenta. Oba přihlášení musí splňovat podmínku - student do 26 let.

 

Maminky samoživitelky

Maminky samoživitelky se na nás mohou obrátit pro speciální nabídku či individuální pomoc. Napište nám na náš email info@fengshuiterapie.cz, abychom Vás mohli kontaktovat.

 

Cyklus 8 lekcí skupinové jógy

Při zakoupení balíčku 8 lekcí jógy pro začátečníky zaplatíte pouze 7 lekcí a jednu máte zdarma. Balíček se týká 8 po sobě jdoucích lekcí. Celková cena celého cyklu je 2.000 Kč, po slevě 1.750 Kč. Stačí kliknout na název balíčku.

 

Tíživá životní situace

Pokud se nacházíte v tísnivé životní a finanční situaci, můžete nás požádat o osobní slevu. Žádosti budou řešeny individuálně a vždy se pokusíme najít adekvátní řešení. Stručný popis vaší situace a kontakt na vás zasílejte na e-mail info@fengshuiterapie.cz

 

© 2018 Copyright a grafika Zuzana Musilová