Vyhledávání

Galerie

Prohlédněte si nádherná místa, která jsem navštívila.

Blog

Aktuální články na téma Feng Shui.

Novoluní.

Astrotipy 2021 jsou zpět. Nov objasňuje změny, kterými právě procházíme. Více v novém astrotipu.

 


SLEVY

Slevy se týkají jednotlivých slevových balíčků a speciálních slev. Doporučujeme sledovat aktuálnost Slev, protože zde najdete mimořádné slevy pro určité programy.


Student

Studenti do 26 let mají 50% slevu na veškeré programy a konzultace. Pro slevu vyplňte v poznámce přihlášky heslo "STUDENT".

 

Studentská sleva 2 v 1

Studenti do 26 let mají možnost přihlásit se na veškeré semináře a přednášky, a to dva studenti za cenu jednoho. Termíny seminářů a přednášek najdete v Kalendáři akcí - semináře a přednášky. Vyberte si termín a při přihlašování napište do poznámky heslo "STUDENT 2v1" a připište jméno druhého studenta. Oba přihlášení musí splňovat podmínku - student do 26 let.

 

Maminky samoživitelky

Maminky samoživitelky se na nás mohou obrátit pro speciální nabídku či individuální pomoc. Napište nám na náš email info@fengshuiterapie.cz, abychom Vás mohli kontaktovat.

 

Cyklus 8 lekcí skupinové jógy

Při zakoupení balíčku 8 lekcí jógy pro začátečníky zaplatíte pouze 7 lekcí a jednu máte zdarma. Balíček se týká 8 po sobě jdoucích lekcí. Celková cena celého cyklu je 2.000 Kč, po slevě 1.750 Kč. Stačí kliknout na název balíčku.

 

Tíživá životní situace

Pokud se nacházíte v tísnivé životní a finanční situaci, můžete nás požádat o osobní slevu. Žádosti budou řešeny individuálně a vždy se pokusíme najít adekvátní řešení. Stručný popis vaší situace a kontakt na vás zasílejte na e-mail info@fengshuiterapie.cz

 

© 2024 Copyright a grafika Zuzana Musilová