Vyhledávání

Galerie

Prohlédněte si nádherná místa, která jsem navštívila.

Blog

Aktuální články na téma Feng Shui.

Novoluní.

Astrotipy 2021 jsou zpět. Nov objasňuje změny, kterými právě procházíme. Více v novém astrotipu.

 


Meditace – co na sebe?

Publikováno: 13.11.2014

Meditace se stává běžnou součástí života. Nejde jen o klášterní, mnišskou či duchovníOm - meditace, oblečení aktivitu. Meditace se stává nepostradatelnou součástí života, a to zejména kvůli stresu, kterému jsme vystaveni.

Kvůli výuce osobní meditace se na mě obrací stále více lidí, především z vyšších manažerských pozic. Skupinovou meditaci zase vyhledávají lidé, kteří nemají k dispozici mnoho času, jež by si mohli volně organizovat. Skupinové meditace jsou součástí workshopu Yoga Intensive.

V čem meditovat?

Zůstává otázka V čem meditovat? Vhodné je bavlněné oblečení, které by nemělo být příliš staré. To znamená, že oblečení by mělo být v pořádku, žádné roztrhané, sešívané nebo vytahané tričko a tepláky. Cítíte-li se příjemně a krásně, dopřejete své mysli luxus nerušeného klidu a snadněji se naladíte na stav svobody a vlny uvolnění.

Co je pro meditujícího důležité?

Pro meditujícího jsou nepostradatelné mantry (přihlaste se k odběru zdarma e-kurzu Mantra na Mantra Fashion newsletter).

Meditace - dámské tričko OMNošení manter na oblečeníMeditace - pánské tričko OM se považuje za velmi prospěšné a užitečné. Mantry jsou nositeli energie ve zvukové i vizuální podobě.

Tričko s mantrou je ideálním doplňkem meditujícího. Vyzkoušejte tričko OM v bílé nebo tmavě modré barvě. Obě barevné varianty jsou vždy v pánské i dámské variantě.

Tričko OM patří k oblíbeným kouskům našich klientů, neboť se v tričku OM cítí klidně, obklopení láskyplnou, vzácnou energií. Vyzkoušejte také, na Mantra Fashion si určitě vyberete.

Odkazy na články na téma meditace nebo mantra:

Další články o meditaci.

Co je mantra? Článek na Mantra Fashion.

Mantra e-kurz. Článek na Mantra Fashion.

Termíny workshopů Yoga Intensive.


Zpět

© 2024 Copyright a grafika Zuzana Musilová