Vyhledávání

Galerie

Prohlédněte si nádherná místa, která jsem navštívila.

Blog

Aktuální články na téma Feng Shui.

Novoluní.

Astrotipy 2021 jsou zpět. Nov objasňuje změny, kterými právě procházíme. Více v novém astrotipu.

 


Relaxace

Publikováno: 16.09.2016

Relaxace je známé a v dnešní době často používané slovo. Často však bývá zaměňováno za meditaci, i když meditací není. Co tedy znamená relaxace?

Relaxace znamená uvolnění spojené se zklidněním. Ve Feng Shui Terapie provádíme nácvik relaxace na každé lekci jógy a ve speciálním samostatném programu zvaném Relaxace. Součástí programu je především řízená relaxace, která navozuje silně uvolňující stav a naprosté odplavení stresu. Jde o velice hlubokou techniku, která léčí vnitřní napětí, uvolňuje vnitřní bloky, těžkosti i sevření.

Účinky relaxace

Vedle uvolnění svalového napětí v těle dochází také k uvolnění psychického, duševního napětí, emocionální vyrovnanosti a ke ztišení myšlenek. Stabilita, klid, naprosté uvolnění prostupuje celou bytostí od vnějších vrstev směrem dovnitř k samotnému jádru Já.

Díky relaxaci dochází k mnoha změnám a to nejen na fyziologické, ale také psychologické úrovni. Relaxace ve Feng Relaxace_Feng_Shui_TerapieShui Terapie jsou vedené terapeuticky, což má vliv na zmírnění negativních dopadů stresu, snížení úzkostných symptomů, zlepšení kvality spánku, celkové zlepšení života a spokojenosti.

Dochází k přirozenému zpomalení fyziologických činností, čímž dochází k podpoře až urychlení uzdravení nemocí a fyzických symptomů řady zdravotních problémů. Díky zpomalení mysli dochází k obnově vnitřního ticha a hlubokého klidu, což vede k emocionální stabilitě a vyrovnanosti.

Řada myšlenek má totiž tendenci aktivovat negativní pocity jako strach, zlost, vinu, lítost, smutek, zklamání, nedůvěru, zradu apod. Čím déle a čím více se hromadí negativní pocity uvnitř, tím rychleji dochází k oslabení imunity, narušení fyzických bariér a k propuknutí nemoci. Někdy může jít jen o naražený palec, modřiny, bolest hlavy, problémy se spánkem přes nachlazení, angínu až po vážné nebo chronické onemocnění.

Relaxace umožňuje odpočinout si a různé relaxační techniky v dnešní době v podstatě učí, jak si odpočinout. Relaxace ve Feng Shui Terapie navíc spojuje relaxaci s léčivým, terapeutickým účinkem. Jde o hluboce působící program s velkým pozitivním dopadem na kvalitu vašeho života.

Více na téma Relaxace:

Termíny relaxací.

Zpět

© 2024 Copyright a grafika Zuzana Musilová