Vyhledávání

Galerie

Prohlédněte si nádherná místa, která jsem navštívila.

Blog

Aktuální články na téma Feng Shui.

Novoluní.

Astrotipy 2021 jsou zpět. Nov objasňuje změny, kterými právě procházíme. Více v novém astrotipu.

 


Tarot je duše v obrazech

Publikováno: 14.04.2011

Tarot je druh obrazových listů, používaných pro výklad karet. Jde o speciálně upravené karty využívající řeči symbolů. S pomocí Tarotu lze nahlédnout do duše člověka, zjistit, jak se cítí, co si myslí, co si přeje. Tarotové karty odhalí skryté síly v člověku, které ho vedou k určitému chování, jednání, způsobu myšlení.Tarot_vyklad_karet

Výklad karet je možné zaměřit na nalezení odpovědí, např.:

 • Proč se mnou partner nemluví?
 • Proč se partnerka stále zlobí?
 • Proč nemohu najít pravou lásku?
 • Proč se mi nedaří?
 • Proč nemohu najít práci?
 • Proč je mé dítě vdepresích?

 

Tarotové karty snadno odhalí skryté stíny, strachy a obavy. Při výkladu karet lze zjistit, z čeho pramení dané pochybnosti, úzkosti, co způsobuje neúspěch. Pravidelná práce s Tarotem doprovází člověka na cestě života a mapuje jeho rozvoj. Vysvětluje jednotlivé kroky a odkrývá kroky další. Tarot je světlem na životní cestě.

Výklad karet Tarot obohatí každodenní život o dávku tajemna, kdy si člověk může uvědomit, jak velkým darem je život, jak obohacující jsou mystické okamžiky schované mezi každodenními starostmi a povinnostmi. Každý člověk má možnost přivést svou duši k hlubšímu prožitku. Každý člověk může obohatit svůj život a sebe sama o zázraky, které odhaluje Tarot.

Pokud využíváte výkladu karet, nebo zvažujete konzultaci s Vyklad_karet_tarotvýkladem karet, snažte se být při práci s Tarotem maximálně soustředění. Udělejte si čas sami na sebe a věnujte největší pozornost sobě, aby karty pravdivě vysvětlily otázky, na které si přejete získat odpověď.

Výklad karet Tarot vás doprovodí všemi úseky života, povzbudí vás, když procházíte změnami a odhalí možnosti, které na vás čekají. Tarot je zrcadlem, které nabízí symbolický obraz duše, ať na vědomé nebo nevědomé úrovni. Někdy nemusí být příjemné vyslechnout význam symbolu, obrazu karty, vzkazu, jenž vysílá duše. Jestliže si dokážete udržet otevřenou mysl i srdce poselstvím své duše, Tarot vám odhalí možnou cestu, řešení i možnosti.

Výklad karet objasní např.:

 • proč procházíte těžkým obdobím,
 • proč musíte řešit složitou životní situaci,
 • co se máte naučit,
 • co máte pochopit,
 • co máte změnit.

Tarotové karty jsou posly duše, jsou stále připravené kdykoli pomoci a odhalit roušku skryté moudrosti z hlubin vašeho Já. Na setkání a rozhovor se svým nitrem se přihlaste na konzultaci Výklad karet, objednejte se hned.

Na téma výklad karet a Tarot Vás může dále zajímat:

Další články o Výkladu karet a Tarotu. Klikněte.

Objednávka konzultace Výklad karet Tarot.

 

Zpět

© 2024 Copyright a grafika Zuzana Musilová