Vyhledávání

Galerie

Prohlédněte si nádherná místa, která jsem navštívila.

Blog

Aktuální články na téma Feng Shui.

Novoluní.

Astrotipy 2021 jsou zpět. Nov objasňuje změny, kterými právě procházíme. Více v novém astrotipu.

 


Terapie změní váš život

Publikováno: 02.12.2010

Ve Feng shui se učíme, jak může okolní prostředí ovlivňovat náš život. Obrazně lze použít příklady z Feng shui k pochopení významu terapie a vnitřní práce na sobě, na osobním rozvoji, což je nedílnou součástí Feng shui, známé jako vnitřní Feng shui.

Feng_šuej_terapiePředstavte si zatuchlý byt plný nepořádku, smetí, odpadků, špíny. Jaký život asi vede člověk, který tady žije? Zřejmě bude ubohý, chudý, neharmonický, nemocný, rozmrzelý, nepřátelský, vystrašený. Teď si představte krásný dům zalitý sluncem, krásnou vůní, vyzdobený zlatými a lesklými předměty, naplněný čerstvým vzduchem, příjemnou teplotou... Lidé z takového domu budou zřejmě bohatší, zdravější, úspěšnější než náš nebohý člověk z odpadkového bytu. Teď si vše představte jako obraz odrážející vnitřní stav vaší duše, mysli, vás.

Lidé, kteří mají plnou hlavu negativních myšlenek, strachů, pochybností, zloby, smutku, předsudků, vzteku, lítosti, zklamání, jimi naplní každý den svého života. Jejich život bude plný nepříjemných, obtížných, neradostných věcí, které nosí v sobě, aniž budou schopni zahlédnout cestu, která se nabízí každému z vás. Cestu, způsob, jak změnit svůj život a učinit ho krásným, šťastným, smysluplným, bohatším. Dnes v každé druhé knize najdete doporučení „myslet pozitivně". To je správné, ale pro řadu lidí také nemožné, jelikož je nesnadné se jednoduše ráno probudit a stát se okamžitě a natrvalo člověkem, který je pozitivní v jakékoli situaci. K tomu slouží Terapie.

Termín na úvodní konzultaci si objednejte hned! Klikněte.

Vnitřní Feng Shui Terapie

Prostřednictvím terapie vyčistíte svou mysl od smetí, nepořádku, tělo od nemocí a bolestí a začnete se postupně učit, jak změnit svůj život, jak mít opět sny a jak si je plnit. Již během samotné práce budete zaznamenávat změny, kterých si všimnou i lidé kolem vás. Změnit svůj život může každý, jen je nutné vědět jak. Je třeba mít někoho,Poradna_jak_změnit_život kdo vás může doprovázet, pomáhat vám a naučit vás, jak dokonale změnit svůj život a naplnit ho štěstím, zdravím, láskou, bohatstvím, úspěchem a celkovou prosperitou.

Na terapie se dochází jednou měsíčně, jelikož je potřeba, aby se vnitřní energie a psychika během 4 týdnů vždy adaptovala a hluboká vnitřní práce se mohla „usadit". V období mezi jednotlivými terapiemi mají klienti velice jednoduché, minutové cvičení, kterému věnují chvilku každý den.

Jóga, meditace

Dalšími metodami, jak se začít zbavovat emocionálního odpadu jsou Jóga a Meditace. Každá z metod je svým vlastním způsobem jedinečná, vhodně zkombinované dohromady vytváří dokonalý nástroj na vnitřní práci a ozdravení života. Doplňkem je používání Bachových esencí, které jsou skvělými pomocníky na cestě vnitřního rozvoje.

Je důležité pracovat na sobě, odklidit vnitřní nepořádek, zbavit se nezdarů i nemocí a naučit se, jak změnit svůj život. Objednejte se na úvodní konzultaci, klikněte.

Může Vás na téma Terapie také zajímat:

Další články na téma Terapie.

Informace o cvičení jógy.

Informace o cvičení meditace.

Zpět

© 2021 Copyright a grafika Zuzana Musilová