ASTROLOGIE

Astrologie je věda o určení duše a vymezení životní síly. Nabízí odpovědi na řadu otázek o nás samotných a našem životě. V dřívějších dobách byla astrologie používána neustále, zejména na dvorech císařů a králů. Tradice astrologů coby rádců se udržovala po staletí a panovník měl vždy svého astrologa jako soukromého poradce, s nímž se radil před závažnými rozhodnutími. Nejznámějšími panovníky, kteří astrologii využívali, jsou Rudolf II. a Karel IV. Mezi autoritami astrologie v minulosti najdeme např. Bruna, Spinozu, Tycha de Brahe, Nostradama, Rogera Bacona, sv. Tomáše Akvinského, papeže Jana i Sylvestra, Alberta Velikého, ale také Izaka Newtona a mnoho dalších.

Tisíce let praktikovaná věda jakou je astrologie, je neobyčejně přesná, matematická a logická. Jelikož astrologie osvětluje vliv prostoru a času na člověka, je nedílnou součástí i samotného Feng Shui. Další nadmíru užitečný přínos astrologie je radixová medicína, astromedicína, která objasňuje konkrétní příčiny nemocí, chorob, ať už se týkají fyzického těla nebo psychické složky a nabízí vhodnou léčbu.

Nicméně astrologie lze využívat i v jiných životně důležitých situacích, když např. přemýšlíte a rozhodujete se o studiu pro své dítě, volbě povolání, početí dítěte a založení rodiny, založení vlastní firmy, stěhování. Stejně dobré je její každodenní uplatnění, třeba při úpravě zevnějšku, volbě barevných tónů, stylů a střihů oblečení apod., které nabízí astromóda.

Astrologie je vědní obor, jehož využitelnost je téměř neomezená, především pokud se týče hledání nejlepšího doporučení a rady pro nás samotné. Ve všech filozofických a mystických textech najdete pokyn, že člověk musí nejprve poznat sám sebe, načež všechny odpovědi nalezne v sobě. Horoskop je vaší fotografií, plánkem nitra, které je vaším nejlepším rádcem a pomocníkem.

OBJEDNÁVKA HOROSKOPU

Zadavatel:

Jméno:* Příjmení:*
Adresa:*
Telefon:* E-mail:*

Zaměření horoskopu:

         Osobnost

  • vlastnosti osobnosti, povahové rysy, talenty, předpoklady, oblasti konfliktů a problémů.

         Událost

  • potvrzení termínu svatby, koupě nemovitosti, stěhování, půjčky, hypotéky, operace, založení firmy, podepsání kontraktu – určení harmonických a neharmonických vlivů, následný rozvoj, možnosti řešení.

         Partner

  • analýza vztahu dvou lidí (láska, pracovní kolektiv, společník ve firmě).

Pro:

Jméno:* Příjmení:*
Datum narození:* Čas narození:*
Místo narození:*
Pohlaví:*     

Partner:

Jméno:* Příjmení:*
Datum narození:* Čas narození:*
Místo narození:*
Pohlaví:*     


Objednávám variantu horoskopu:

Osobní konzultace 2.000 Kč
Astrologická konzultace - Skype 2.500 Kč
Telefonická konzultace 2.500 Kč

Způsob platby:

  • bankovní převod

Storno:

Storno poplatek za zrušení termínu 3 pracovní dny předem je účtován v plné výši, platba je poté nevratná. Pokud je termín např. ve čtvrtek, lze zrušit naposled v pondělí, pokud je termín např. v úterý, lze zrušit naposled ve čtvrtek.

souhlasím*

Poznámka:

* Označené položky jsou povinné.

 

Dále můžete využít : Feng Shui, Tarot, Terapie nebo zpět na Úvodní stranu.

 

© 2024 Copyright a grafika Zuzana Musilová