VNITŘNÍ FENG SHUI TERAPIE

Terapie neboli vnitřní Feng Shui se zakládá na podobných principech jako samotné velké Feng Shui. Podstata celého procesu je v práci s energií. Lépe řečeno na odstraňování těžké vnitřní energie (strach, smutek, fobie, deprese, onemocnění aj.) a uvolňování bloků (odmítání se, obviňování se, neschopnost odpustit, neschopnost přijímat aj.).

Nejlépe je vše ukázat na příkladu.

Představte si vodovodní kohoutek jako symbol vás, člověka. Jakmile otočíte kohoutkem (aktivita v životě), měla by téci voda (láska, zdraví, úspěch, peníze, štěstí). Ovšem příliš často je tomu právě naopak. Otáčíte kohoutkem (snažíte se ze všech sil) a neukáže se ani kapka (stále převládá neúspěch, nezdar, smůla, nemoci). Vaše potrubí se ucpalo a je potřeba je vyčistit. Potřebujete vnitřní Feng Shui terapii. Terapie odstraní vodní kámen, zprůchodní potrubí a umožní vodě, aby znovu tekla plným proudem. To znamená, že odstraníte těžkou energii (strach, smutek, deprese, příčiny nemocí apod.), uvolníte bloky (vina, trestání se, neschopnost odpustit, přijmout se apod.) a umožníte štěstí, zdraví, úspěchu, lásce, penězům, aby vstoupili do vašeho života.

Jiný příklad.

Představte si krásný, vzrostlý strom, silný kmen, nádherná, rozlehlá koruna bohatě obsypaná velkými, šťavnatými jablky. Stojíte pod stromem, víte, že jablka jsou symbolem zdraví, lásky, štěstí, úspěchu, bohatství, ale jste příliš malý, abyste na jablka dosáhl. Vnitřní Feng Shui terapie vás naučí, jak jablka sklidit a využít jejich darů. Zpracujete těžkou energii a uvolníte vnitřní bloky, které vám brání uvidět stoličku či žebřík (příležitosti, možnosti kolem vás) a jablka si utrhnout. Během terapeutické práce zažijete pocit, že se zbavujete velkých závaží, která vás držela při zemi, nebo dokonce táhla ke dnu. Zažijete pocit, že trháte okovy, které vám nedovolily se hnout z místa. Získáte zkušenost uvolnění se, osvobození se. Následkem je, že dovolíte sami sobě, svému životu vyrůst do rozměrů hojnosti a posbírat všechna jablka zdraví, lásky, bohatství, štěstí, úspěchu.

Terapie probíhá v relaxaci na lůžku. Hlavním nástrojem sezení jsou částečně řízené vizualizace. To znamená, že vy pohodlně ležíte, jste uvolněný, klidný, relaxovaný. Povídáme si spolu o představách, které se objevují před vaším vnitřním zrakem, a dále s nimi pracujeme. Díky hluboké symbolice obrazů, pracujeme přímo na základních příčinách, energiích, jejichž vliv na život je obrovský. Podstatný výsledek terapie pocítíte již na konci každého sezení.

Udělejte první krok ke svobodě, hojnosti, prosperitě a objednejte se na osobní vnitřní Feng Shui terapii. Objednat se můžete rovnou zde, zasláním e-mailu nebo telefonicky. V kontaktu najdete všechny potřebné cesty. Těšíme se na Vás!

OBJEDNÁVKA TERAPIE

Zadavatel:

Jméno:* Příjmení:*
Adresa:*
Telefon:* E-mail:*

Objednávám:

Terapie 2.000 Kč
Terapeutická konzulatce - Skype 2.500 Kč

Způsob platby:

  • bankovní převod

Storno:

Storno poplatek za zrušení termínu 3 pracovní dny předem je účtován v plné výši, platba je poté nevratná. Pokud je termín např. ve čtvrtek, lze zrušit naposled v pondělí, pokud je termín např. v úterý, lze zrušit naposled ve čtvrtek.

souhlasím*

Poznámka:

* Označené položky jsou povinné.

 

Dále můžete využít : Feng Shui, Astrologie, Tarot nebo zpět na Úvodní stranu.

 

© 2024 Copyright a grafika Zuzana Musilová